Канадці вважають власний будинок «розкішшю»: дані опитування .


Більшість людей вважають володіння власним будинком в Канаді розкішшю, так як ситуація на ринку житла несприятлива. Про це повідомляє видання Torontovka.
84% опитаних організацією Habitat for Humanity згодні з твердженням, що купівля будинку "відчується як розкіш".
88% орендарів вважають, що володіння житлом стало недосяжним.
Жителі Канади хвилюються, що недоступне житло призводить до скорочення середнього класу. Ця стурбованість поширюється на всі групи людей: 82% представників різних поколінь погоджуються з твердженням, що купівля будинку - це розкіш.
Недоступність житла, разом з його високими цінами, негативно впливає на психічне здоров'я та благополуччя 82% людей. 78% стверджують, що неможливість купити житло поглиблює розрив у благополуччі, а 66% молодих людей покоління Z навіть розглядають відкладення створення сім'ї через недостатню кількість житла.
"Канадці чітко сигналізують: житлова криза вже не впливає лише на житло", - зазначив виконавчий директор Habitat for Humanity Canada, Педро Барата.
За даними National Bank of Canada, середня ціна на житло в 10 найбільших містах Канади у третьому кварталі становила $795 540. Такі платежі поглинають 56,6% доходу при початковому внеску близько 7%.
Канада змінила політику видачі віз з метою обмеження імміграції. Тепер безумовні 10-річні багаторазові візи більше не видаються. Співробітники імміграційної служби отримали більше повноважень щодо типу та терміну дії візи. Це означає, що туристи не можуть бути впевнені у отриманні довгострокової візи.
Читайте також
- В Австралії з гвинтокрила розстріляно 700 коал, аби «припинити їхні страждання»
- В Єрусалимі зустрілися учасники майбутнього конклаву з виборів Папи Римського
- Встановлення пам’ятної дошки на могилі воїнів УПА у Польщі спричинило скандал
- Радониця: традиції, як правильно поминати та заборони в батьківський вівторок
- Бонус після пологів $5 тис. Білий дім збирає ідеї для підвищення народжуваності у США
- Каблучку Папи Римського буде знищено молотком: подробиці історичної церемонії