Безалкогольне пиво та закон: водіям розповіли про несподівані наслідки.


Серед водіїв стає популярним вибір безалкогольного пива, яке дозволяє насолодитися смаком напою без порушення закону. Проте, за даними "Автотеми", цей вибір може бути небезпечним, більш небезпечним, ніж здається на перший погляд.
Не зважаючи на назву "безалкогольне", цей напій все ж містить певну кількість алкоголю – від 0,05% до 0,1%. Причиною цього є природний процес бродіння. Наркологи та працівники правоохоронних органів попереджають, що навіть така мінімальна концентрація алкоголю може вплинути на результати алкотесту, особливо якщо його перевіряють відразу після споживання напою.
Організму потрібно принаймні 15-20 хвилин для переробки навіть незначної кількості спирту. Цей період може значно збільшитися, якщо людина вип'є кілька банок безалкогольного пива або має індивідуальні особливості обміну речовин. В результаті, під час перевірки алкотестер може зафіксувати наявність алкоголю в організмі водія.
«Навіть мінімальна кількість алкоголю може вплинути на результат тесту, якщо водій щойно випив безалкогольне пиво», - попереджують експерти.
Якщо алкотестер показує наявність алкоголю, водія можуть направити на додаткові перевірки або медичний огляд. У деяких випадках ці ситуації можуть мати юридичні наслідки, незалежно від того, наскільки впевнений водій у своїй тверезості.
Отже, обираючи безалкогольне пиво і сідаючи за кермо, варто пам'ятати про потенційні ризики та можливі проблеми з законом через наявність алкоголю, який може виявити алкотестер.
Зми розповідали раніше про те, чому водії в Польщі платять у 85 разів більше, ніж в Україні.
Читайте також
- Податкова отримає доступ до адрес та банківських рахунків: що чекає продавців онлайн-платформ
- Українську мову у навчальних закладах можуть обмежити: що пропонують
- Путіну загрожують серйозні проблеми після війни: чому Кремль боїться миру з Україною
- Перший тур президентських виборів у Румунії: лідирує ультраправий кандидат
- Нові штрафи за фари в Україні: який нюанс може коштувати водіям 510 гривень
- Відмова ПФУ у перерахунку пенсії: що потрібно знати для звернення до суду