Японія взялась боротись із масовим туризмом.


Проблема масового туризму в Японії
За останніми даними Національної туристичної організації Японії, кількість туристів у країні вища, ніж перед пандемією.
Тільки у вересні цього року Японію відвідало 2,87 млн туристів, що на 31,5% більше, ніж у вересні 2023 року, і на 26% більше, ніж у 2019 році.
Таке зростання кількості туристів також має вплив на курс єни. Влада Японії звинувачує іноземців у падінні національної валюти, яка досягла історичного мінімуму в останні тижні.
З метою захисту довкілля, Японія вводить податки на в'їзд до країни. Наприклад, гора Фудзі обмежила кількість відвідувачів до 4 тис. осіб на день і стала брати плату в розмірі 2000 єн (528 грн) за сходження стежкою Йосіда, яка є найпопулярнішою серед альпіністів.
Також, наслідуючи деякі європейські міста, Японія вводить туристичний податок з людини і за ніч. Наприклад, у Кіото цей податок коливається від 200 до 1000 єн (52-264 грн), а на острові Хоккайдо він становить до 2000 єн (528 грн). Крім цього, країна готується до введення інших заходів для боротьби з надмірним туризмом, але докладні деталі не розголошуються.
Японія є однією з провідних країн для негостинного туризму. Це відбувається через її закритість і відмінності в культурі, що часто захоплюють туристів з Європи.
Читайте також
- В Австралії з гвинтокрила розстріляно 700 коал, аби «припинити їхні страждання»
- В Єрусалимі зустрілися учасники майбутнього конклаву з виборів Папи Римського
- Встановлення пам’ятної дошки на могилі воїнів УПА у Польщі спричинило скандал
- Радониця: традиції, як правильно поминати та заборони в батьківський вівторок
- Бонус після пологів $5 тис. Білий дім збирає ідеї для підвищення народжуваності у США
- Каблучку Папи Римського буде знищено молотком: подробиці історичної церемонії